Dodání a platba

Osobní odběr Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží na pobočkách po celé České republice. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 – 3 pracovní dny od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě. Možnost vyzvednutí balíčku je limitováno váhou 5kg, rozměry produktu a výší dobírky 50 000 Kč. Poplatek za doručení na výdejní místo je 69 Kč. Seznam všech poboček včetně adres a pracovní doby najdete zde.

Doručení zboží společností PPL

Společnost PPL Vám doručí balíček následující pracovní den od expedice, pokud byla objednávka provedena v pracovní den do 13:30. V den doručení balíčku obdržíte email a SMS zprávu, která obsahuje také kontakt na řidiče společnosti PPL. V případě potřeby je možné domluvit jiný termín doručení v pracovní dny. Společnost PPL disponuje regionálními depy, díky kterým se zásilky dostanou včas na kterékoliv místo v České republice. Cena doručení na dodací adresu je 99 Kč.

Osobní odběr PPL ParcelShop

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Cena doručení a výdejní místo dodací adresu je 89 Kč. Najděte si svůj nejbližší ParcelShop na mapě.

Platba

Způsob platby

Za zboží zaplatíte až po převzetí od našeho smluvního dopravce (PPL, Česka pošta), příp. hotově nebo kartou při převzetí výrobku na výdejním místě Zasilkovna,PPL ParclelShop kdy na základě dokladu o zaplacení uhradíte cenu zboží. Ke zboží samozřejmě obdržíte emailem fakturu.

Na základě došlé platby výrobek předáváme na expedici a následně doručíme. Mezibankovní platby mohou trvat v rozmezí 1-3 pracovních dnů v závislosti na bankovních ústavech. Zaplacení výrobku se rozumí připsání celé částky na náš bankovní účet.

Bankovní ústav: UniCredit Bank
Číslo bankovního účtu: 1400374006/2700
Variabilní symbol: uvádějte prosím číslo Vaší objednávky

Bezpečný a rychlý způsob platby předem. Platbu preveďte on-line pomocí platební karty po dokončení objednávky. Připsání platby na náš účet proběhne okamžitě a my tak můžeme neprodleně vyřídit Vaši objednávku. Využít můžete karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.